מגבות חמאם שמיכות כירבוליות כריות נוי פריטי עיצוב ייחודים לבית, בדגש על טקסטיל איכותי עבודת יד לchic&comfy - אודות
דף הבית >> אודות
 

 Chic&Comfy
טקסטיל איכותי לבית ,לשפת הים, ולבריכה

מגבות חמאם מבית Chic&Comfy

המהפכה התעשייתית הביאה שינוי משמעותי בייצור טקסטיל וכתוצאה מכך למגבות המודרניות שלנו יש את היכולת להציע נוחות עמידות ובדים יפים.
היום כותנה ידועה כסיבים טבעיים החשובים ביותר בעולם. בעוד ההתקדמות הטכנולוגית שינתה מאוד את צורת שוק הטקסטיל, הייצור ההמוני של מוצרים אינטימיים כגון מגבות, לוקח צעד אחורה כדי לחזור לשורשים שלו.

המגבת הטורקית כבר זמן רב מצרך הנמצא בבתים ובבתי מלון ברחבי אירופה ועכשיו Chic&Comfy מביא טוויסט חדש למגבת הטורקית הקלאסית ולאופנה הישראלית.

כל המגבות של Chic&Comfy נארגות  ביד באמצעות סיבים אורגניים ומסתובב על נולים ישנים. משמעות הדבר היא כי לאיכות והעמידות אין מתחרים.
כל מגבת תהיה במרקם ייחודי משלו, ואף פעם, שתיים לא תהיינה בדיוק אותו הדבר
מגבות לכל מטרה: מגבות רחצה,מגבות חוף, מגבות טיולים, מגבת לגן, מגבות לפנים, מגבות לשיער, מגבות לספורט,מגבות ליוגה,מגבות לפילאטיס,מגבות לתינוק,מגבות גדולות דקות ויפות!

אנו ב Chic&Comfy מביאים בגאווה גדולה  לצרכנים מגבות המיוצרות באופן אותנטי בשילוב עם העיצוב מודרני.התוצאה היא מגבת מדהימה ומפוארת אשר מצאה את דרכה לחדר האמבטיה, חוף הים, חדר הכושר ועל יד הבריכה .

ב Chic&Comfy ניתן למצוא מגבות,שמיכות,כיסויי מיטה ,צעיפים וגם שמלות קייץ ,ושמלות חוף במגוון צבעים, בדים וגדלים כדי לענות על כל דרישות הצרכנים.